تحصیل در دورهای زبان انگلیسی

دانشجویانی که تمایل به ادامه تحصیل در دورهای آموزشی مستقل دارند می توانند  در مراکز آموزشى مختلفى مشغول به تحصیل شوند. همچنین دانشجویان می توانند بعنوان دانشجوی نیمه وقت در این دورها ثبت نام کنند که در این صورت در طول یک ترم کمتر از ۳۰ واحد دانشگاهی را انتخاب خواهند کرد .

دانشجویان می توانند جهت شرکت در رشته های مورد نظر خود در مقاطع تحصیلی بالاتر (کارشناسی . کارشناسی ارشد) با استفادهاز این دوره های آموزشی موارد درسی خود را فراهم کرده و در رشته ی مورد نظر خود ثبت نام کنند.

دوره های آموزشی در سطح کارشناسی

این دوره ها به عنوان چرخه اول : First Cycle معرفی می شوند . که در رشته های مختلف از جمله زبان انگلیسی داوطلبان می توانند اقدام کنند و یا برای اخذ پذیرش در این مقطع علاوه بر دارا بودن مدارک مورد نیاز دانشگاه باید IELTS Academic : 6 را هم کسب کرده باشند.

دوره های آموزشی در سطح کارشناسی ارشد

این دوره ها به عنوان دوره های Second Cycle شناخته می شوند که جهت شرکت در تحصیلات تکمیلی کاربرد دارند و رشته های مختلف از جمله زبان انگلیسی داوطلبان می توانند اقدام کنند.
داوطلبان جهت دریافت پذیرش در این مقطع علاوه بر دارا بودن مدارک مورد نیاز دانشگاه باید دوره ی IELTS Academic : 6.5 را نیز دارا باشند.